V čom je naše krmivo iné

Naše krmivo pre mačky a psov sa odlišuje procesom výroby pomalým pečením v peci, ale aj našim citom pre detaily a snahou vyrobiť dokonalé krmivo.

Naše tradičné pečenie krmiva v peci nie je jediným rozdielom, ktorý naše krmivá odlišuje od bežných extrudovaných. Rozdielom je aj náš cit pre dokonalosť…

Na rozdiel od väčšiny krmív, ktoré sú vyrábané procesom extrúzie, je krmivo pre mačky a psov Oven-Baked Tradition pripravované pomalým pečením v peci pri nízkych teplotách. Tento proces prípravy robí naše krmivo jedinečným a najlepším pre Vašich domácich miláčikov. Krmivo pečené v peci má niekoľko výhod. Významnou výhodou je, že vďaka pomalému pečeniu v peci je možné do receptúry pridávať omnoho viac čerstvého mäsa v porovnaní s krmivami, ktoré sú vyrábané procesom extrúzie. Pri pomalom pečení krmiva v peci, ostávajú zachované prirodzené vône a chute použitých ingrediencií. Krmivo je ľahšie stráviteľné, pričom ostávajú zachované nutričné hodnoty proteínov a vitamínov a ostatných výživových zložiek. Našich granúl pečených v peci, ktoré sú v porovnaní s extrudovanými o 20% hustejšie, je možné podávať menšie množstvo, ako extrudovaných krmív. Veľký objem krmiva môže zvieratku spôsobovať tráviace ťažkosti, pocit plnosti, nadúvania a únavy.

Krmivo pre mačky a psov Oven-Baked Tradition, ktoré je vyrábané v Kanade v rodinnom podniku, poskytuje mačičkám a psíkom neodolateľný chuťový zážitok a zároveň sú v ňom zachované nutričné hodnoty jednotlivých ingrediencií. Všetky naše receptúry krmív pre mačky a psov sú vyrábané procesom pomalého pečenia v peci v malých množstvách, pre zachovanie maximálnej kvality a čerstvosti. Podobne, ako to je bežné pri pečení v domácnosti. Naše krmivá, ako hlavnú zložku skutočne obsahujú mäso, od starostlivo vyberaných fariem v Kanade. Či už zvolíte vykostené kuracie, jahňacie, alebo rybacie mäso, je jeho kvalita vždy nekompromisne zaručená a kontrolovaná. Naše zdravé, kvalitné receptúry obsahujú tiež čerstvú zeleninu a ovocie, ako sú napríklad sladké zemiaky, jablká, brusnice, čučoriedky, banány, špenát, brokolica a tekvica, ktoré dodávajú dôležité výživové zložky pre dlhý a zdravý život vašich domácich miláčikov. Na zabezpečenie ich všetkých potrieb do krmiva pridávame aj ďalšie esenciálne látky, ako sú vitamíny a minerály. Používame tiež v Kanade pestované celozrnné obilniny (jačmeň, ovos, raž, ľanové semienka), ktoré melieme v našom vlastnom mlyne, čím dávame záruku na ich optimálne využitie.

Pretože nám najviac záleží na zdraví Vašich domácich miláčikov, sú naše receptúry zaručene bez použitia hormónov, antibiotík, umelých ochucovadiel a konzervačných látok. Ak si vyberiete na kŕmenie krmivo pre mačky a psov Oven-Baked TraditionTM môžete si byť istí, že ste zvolili krmivo bez obsahu menovaných látok, ktoré sú častým vyvolávateľom alergií, potravinových intolerancií a tráviacich ťažkostí:

  • Pšeničný lepok
  • Pšenica
  • Kukurica
  • Sója
  • Hovädzie produkty
  • Umelé ochucovadlá a farbivá
  • BHA/BHT alebo ETHOXYQUIN

Oven-Baked TraditionTM zaručuje receptúry prvotriednej kvality a štandardu každý deň. Náš odborný tím pracuje na tom, aby krmivo Oven-Baked TraditionTM bolo na trhu jedinečné. To, čo naše krmivo robí jedinečným, je proces výroby pomalého pečenia v peci a naše jedinečné receptúry a prvotriedne ingrediencie.

Sme presvedčení, že psy a mačky potrebujú to najlepšie. Robíme maximum preto, aby psy a mačky dostávali denne to najkvalitnejšie krmivo, ktoré im zaručí dlhý a zdravý život po boku svojho majiteľa. Mohlo by sa zdať, že jediné čo odlišuje naše krmivo od bežných krmív vyrábaných procesom extrúzie, je proces výroby pomalého pečenia v peci, nie je to však iba výrobný proces, ale je to aj náš cit pre detaily a snaha vyrobiť dokonalé krmivo.

Proces výroby si môžete pozrieť na nasledovnom videu:

rodina Lemieux, majitelia